Zdjęcie przedstawia krajobraz

Misja i Wartości

Misją naszej firmy jest dostarczanie klientom w całej Europie wysokiej jakości odlewniczych stopów aluminium. Naszą inspiracją jest gospodarka obiegu zamkniętego. Drogę do realizacji celu widzimy w ciągłym doskonaleniu procesów produkcyjnych, obniżaniu kosztów produkcji, podnoszeniu kwalifikacji oraz minimalizacji negatywnego wpływu działalności na środowisko naturalne.

Wartości marki

RZETELNOŚĆ I PROFESJONALIZM

Ponad 20 lat doświadczenia w produkcji odlewniczych stopów aluminium na bazie recyklingu ugruntowało naszą pozycję na rynku jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego. Współpraca z nami to gwarancja profesjonalizmu opartego na wiedzy i nieustannym rozwoju.

Ilustracja uścisk dłoni
Ilustracja pucharu i tablicy

NIEUSTANNY ROZWÓJ

Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie wyrobów o wysokiej i powtarzalnej jakości. Jest to możliwe wyłącznie dzięki nieustannemu rozwojowi, podnoszeniu kwalifikacji, doskonaleniu i kontroli cyklu produkcyjnego oraz inwestowaniu w modernizację zakładu.

INNOWACYJNE PODEJŚCIE

Z sukcesem realizujemy własne projekty badawczo-rozwojowe z zakresu innowacyjnych technologii recyklingu. Od wielu lat współpracujemy z wiodącymi ośrodkami badawczymi, w tym z Siecią Badawczą Łukasiewicz - Instytut Metali Nieżelaznych, Oddział Metali Lekkich.

Ilustracja lupy
Ilustracja osób i tablicy

DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ

Z klientami współpracujemy w formie wykraczającej daleko poza działalność handlową. Stworzyliśmy program Q-AL będący platformą pomocy technicznej i technologicznej w zakresie obróbki ciekłego metalu i przygotowania go do procesów odlewniczych.

DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO

Naszą działalność opieramy na procesie recyklingu aluminium. Wtórne wykorzystanie metali nieżelaznych przyczynia się do ograniczenia zużycia zasobów naturalnych, zmniejszenia emisji spalin oraz obniżenia zużycia gazu i energii elektrycznej.

Ilustracja planety ziemia
Ilustracja osób

TRADYCJE RODZINNE

W wieku globalizacji wysoko cenimy wartość rodzinnego przedsiębiorstwa, co znajduje odzwierciedlenie zarówno w atmosferze panującej w firmie, jak i w relacjach z partnerami biznesowymi. Bierzemy personalną odpowiedzialność za realizowane zadania.

Powrót na stronę główną